Поштоване колеге, драга децо,
Данас обележавамо 129. рођендан школе.
Нажалост и овај Дан школе обележавамо скромно, без присуства ученика, наставника, родитеља и свих оних који воле нашу школу.
Драги моји, у овој тешкој ситуацији коју живимо већ годину дана пожелећу вам много, много здравља, много бољих дана и година.
Морам да истакнем да сам јако поносна на све ученике и цео колектив и на начин на који се сви заједно носимо са овом тешком ситуацијом. Драго ми је што у свима нама видим огроман професионализам, посвећеност и жељу да истрајемо у овој борби.
Сваки Дан школе је прилика да се похвале и награде ученици и наставници који су постигли успехе у раду.То су следећи ученици и наставници:
ФИЗИКА
- Лазар Вељковић – 1.место на Општинском такмичењу.
- Нина Јанковић – 3.место на Општинском такмичењу.
- Петар Младеновић – 3.место на Општинском такмичењу.
НАСТАВНИК: МАРИЈАНА СТЕВАНОВИЋ
МАТЕМАТИКА
- Јана Балевић- 3.место на Општинском такмичењу.
- Андреа Ерић – 3.место на Општинском такмичењу.
- Лазар Вељковић – 3.место на Општинском такмичењу.
- Павле Милошевић – 3.место на Општинском такмичењу.
- Елена Николић – похвала
- Николина Јовић – похвала
- Нина Јанковић – похвала
НАСТАВНИЦИ: МИРА МИЛЕНКОВИЋ, ИВАНА ВУЧКОВИЋ, СТЕВАН ЈАНКОВИЋ, ВЕСНА БОЈИЋ
СРПСКИ ЈЕЗИК – РЕЦИТОВАЊЕ
- Александар Петковић – 1.место на Општинском такмичењу.
- Елена Бојовић – похвала
НАСТАВНИЦИ: ЈАСМИНА ПУНОШЕВАЦ И СНЕЖАНА ВУЈИНОВИЋ
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ – ГИМНАСТИКА
- Лена Бојић – 1.место на Општинском такмичењу.
НАСТАВНИК: БИЉАНА ЛАЗАРЕВИЋ
ВЕРСКА НАСТАВА
Екипа 8. разреда у саставу:
- Нина Арсић
- Невена Ивковић
- Евгеније Миладиновић – 3.место на Општинском такмичењу.
НАСТАВНИК : ВЛАДАН МАРКОВИЋ
- Похваљени су и НАГРАЂЕНИ најбољи ученици у својим одељењима, а то су:
1-1 Филип Алексић, 1- 2 Лена Костић, 1-3 Мина Микић,
2- 1 Павле Видојевић, 2- 2 Никола Стојановић, 2- 3 Михајло Милојевић,
3-1 Илија Милосављевић, 3-2 Михајло Стојановић, 3-3 Милица Јовановић,
4-1 Елена Николић, 4-2 Вељко Дреновац, 4-3 Надја Милић, 4- 4 Маријана Богосављевић
5-1 Александар Раденковић, 5-2 Сава Пешић
6-1 Петар Младеновић, 6-2 Вук Милићевић,
7-1 Сара Мишић, 7-2 Лука Крунић, 7-3 Лазар Вељковић
8-1 Ана Аврамовић, 8- 2 Илија Јаковљевић, 8- 3 Павле Милошевић. - Овом приликом појављујем и награђујем наставнике који су узели своје учешће у снимању часова који су приказани на РТС-у:
- Ивана Ракић-Крстев (2 часа),
- Ивана Николић (3 часа),
- Јована Павловић (4 часа).
- На данашњи дан награђујем и колеге и раднике школе који прослављају јубилеј у раду:
- Милош Миловановић – 35 година рада,
- Светлана Рашковић – 30 година рада,
- Славица Спасић – 30 година рада,
- Станица Марјановић – 30 година рада,
- Татјана Милутиновић – 30 година рада,
- Рада Почанић – 30 година рада,
- Стеван Јанковић – 10 година рада,
- Сладја ТАИРОВИЋ- 10 година рада и
- Злата Јаковљевић – 10 година рада.
- Награђивање ученика и наставника као и јубиларних радника школе одржаће се по нормализацији наставе и када нам епидемиолошки услови дозволе.
- Овом приликом се захваљујемо и онима који су свој радни век провели у нашој школи и отишли у заслужену пензију, а то су наставник историје Александар Цветковић и помоћне раднице Златка Васић и Милева Марковић.
- И на крају још једном свим “БРАНКОВЦИМА” бившим, садашњим и будућим честитам Дан школе.
А сада вас позивам да погледате онлајн програм који су припремили ученици и наставници.
ЖИВИ МИ И ЗДРАВИ БИЛИ!