ЛИКОВНА КОЛОНИЈА У ОКВИРУ ДЕЧИЈЕ НЕДЕЉЕ

Већ традиционално у оквиру Дечије недеље у нашој школи је 3. октобра 2023. организована ликовна колонија. Ове године су нам у госте дошли сликари Боривоје Стојановић, Снежана Јаковљевић, Ружица Ђинђић и Ђорђе Јоковић Мирочки.

,,Екипа“ старијих сликара била је употпуњена и двема нашим помоћним радницама којима је сликање хоби – Јованком Лалић и Златом Јаковљевић. ,,Екипу“ младих ,,Бранкових“  сликара чинили су ученици Николина Вујичић, Наталија Здравковић, Лена Живановић, Лана Пантић, Лана Еђеди, Јана Степановић, Дуња Ристић, Илија Ђорђевић, Јасна Петровић, Николина Јовић, Алекса Живковић,  Невена Костић и Лана Стефановић.

Занимљиве детаље ,,Бранкове“ ликовне колоније својом камером забележио је Живојин Манојловић, још један наш гост. Да и ова ликовна колонија протекне у што ведријем расположењу, какво и приличи Дечијој недељи, побринула се домаћини – директорка Драгана Иванковић и наставица ликовног Марија Радисављевић.